KONTAKT Czekamy na sygnał

Napisz lub zadzwoń, jeśli czujesz, że powinieneś:

Tomek Kondzielnik:
781 221 781 / tomasz@nowiwojownicy.org

Jestem mężczyzną. Jestem również ojcem dwóch córek: Gai i Wandy. Zawodowo jestem menadżerem oraz trenerem rozwoju osobistego. Moim życiowym fundamentem jest porozumienie bez przemocy (NVC) oraz idea rodzicielstwa bliskości. Poprzez Fundację Inicjatywa wspieram edukację alternatywną. Jestem założycielem organizacji Nowi Wojownicy, która propaguje męskie ruchy rozwojowe. Prowadzę męskie kręgi oraz autorskie warsztaty Męski Punkt Widzenia.

Adam Skrobol:
512 214 907 / adam@nowiwojownicy.org

Ojciec dwóch synów, projektant, przedsiębiorca, trener i nauczyciel. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą wspierając ich w rozwoju osobistym. Współzałożyciel Nowych Wojowników oraz pasjonat pracy w drewnie.


Artur Łoskot:
501 282 696 / artur@nowiwojownicy.org

Mąż i tata; z wykształcenia psycholog i filozof, z doświadczenia trener, budowniczy naturalny i projektant permakultury. Stara się wprowadzać w życie trzy zasady: dbaj o Ziemię, dbaj o ludzi i dziel się nadmiarem. W Nowych Wojownikach zaczynał jako uczestnik, obecnie prowadzi warsztaty.

Mateusz Zapart
501 101 045 / mateusz@nowiwojownicy.org

Buduje kulturę zaufania w organizacjach. Jest trenerem komunikacji (warsztat: Kultura Szczerości) i kreatywności (warsztat: Laboratorium Kreatywności). Zarządza jednocześnie zakładem opieki zdrowotnej, pomaga szkolić (warsztat: Zaufanie w relacji lekarz-pacjent) oraz zatrudniać lekarzy i personel medyczny. Przez 10 lat związany był z branżą ubezpieczeniową, gdzie zdobył doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz prowadzeniu firmy (ponad 8 lat w Zarządzie). Od studenckich czasów interesuje się brandingiem i w swoich przedsięwzięciach zawsze stara się dbać o jego dobrą jakość. W Gliwicach (gdzie mieszka) z organizacją Nowi Wojownicy zainicjował Męskie Kręgi – spotkania rozwojowe dla mężczyzn. Prywatnie lubiący gotować wegetarianin, miłośnik gór i żeglarstwa, rozwiedziony ojciec dwójki dzieci. Po dwuletniej walce wygrał z depresją.Zapisz się na mailing

Nie martw się, nie spamujemy.