KONTAKT Czekamy na sygnał

Napisz lub zadzwoń, jeśli czujesz, że powinieneś:

Tomasz Kondzielnik:
781 221 781 / tomasz@nowiwojownicy.org

Mąż, ojciec, menadżer, trener rozwoju osobistego i wyznawca Porozumienia bez Przemocy. Tata dwóch córek: Gai i Wandy. Od kilku lat wierny idei Rodzicielstwa Bliskości. Propagator edukacji demokratycznej i wolnościowej. Założyciel organizacji nowiwojownicy.org. Kibic piłkarski.

Adam Skrobol:
512 214 907 / adam@nowiwojownicy.org

Ojciec dwóch synów, projektant, przedsiębiorca, trener i nauczyciel. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą wspierając ich w rozwoju osobistym. Współzałożyciel Nowych Wojowników oraz pasjonat pracy w drewnie.


Artur Łoskot:
501 282 696 / artur@nowiwojownicy.org

Mąż i tata; z wykształcenia psycholog i filozof, z doświadczenia trener, budowniczy naturalny i projektant permakultury. Stara się wprowadzać w życie trzy zasady: dbaj o Ziemię, dbaj o ludzi i dziel się nadmiarem. W Nowych Wojownikach zaczynał jako uczestnik, obecnie prowadzi warsztaty.

Mateusz Zapart
501 101 045 / mateusz@nowiwojownicy.org

Buduje kulturę zaufania w organizacjach. Jest trenerem komunikacji (warsztat: Kultura Szczerości) i kreatywności (warsztat: Laboratorium Kreatywności). Zarządza jednocześnie zakładem opieki zdrowotnej, pomaga szkolić (warsztat: Zaufanie w relacji lekarz-pacjent) oraz zatrudniać lekarzy i personel medyczny. Przez 10 lat związany był z branżą ubezpieczeniową, gdzie zdobył doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz prowadzeniu firmy (ponad 8 lat w Zarządzie). Od studenckich czasów interesuje się brandingiem i w swoich przedsięwzięciach zawsze stara się dbać o jego dobrą jakość. W Gliwicach (gdzie mieszka) z organizacją Nowi Wojownicy zainicjował Męskie Kręgi – spotkania rozwojowe dla mężczyzn. Prywatnie lubiący gotować wegetarianin, miłośnik gór i żeglarstwa, rozwiedziony ojciec dwójki dzieci. Po dwuletniej walce wygrał z depresją.Zapisz się na mailing

Nie martw się, nie spamujemy.