Witaj w świecie Męskich Archetypów!

Zajrzyj w głąb siebie. Odkryj ukryte w cieniu aspekty osobowości.
Skontaktuj się z tymi kawałkami siebie, które zostały ukryte głęboko i wołają aby być dostrzeżone.

CZYM JEST TA KOLEKCJA KART?

Karty męskich archetypów to kolekcja, która pozwoli Ci zgłębić różnorodność męskości, inspirując się wielkimi twórcami jak Vincent van Gogh, Leonardo da Vinci, Egon Schiele, Jamie Hewlett, Alfons Mucha, Wassily Kandinsky, Jean-Michel Basquiat i wielu innych.

Ta wyjątkowa kolekcja kart rozszerza zaproponowane przez C.G. Junga pojęcie archetypu o szereg charakterystycznych i wyrazistych wzorców/motywów męskości.

Karty to wspaniałe narzędzie pracy rozwojowej – jest wynikiem niezliczonych godzin rozmów i spotkań z mężczyznami podczas męskich kręgów i warsztatów prowadzonych przez Nowych Wojowników.

JAK ICH UŻYWAĆ?

Wylosuj kartę, przejrzyj się w niej. Odczytaj słowa - czy odnajdujesz się w nich? Znasz tą część siebie? Podpowiada Ci coś czy nadal chowa się w cieniu?

WRAŻENIA

Tomek
Read More
Karty robią niesamowite wrażenie. Na kręgach i warsztatach będą bardzo przydatne do pracy z uczestnikami i wyciągania z cienia nieuświadomionych aspektów męskości.
Ola
Read More
Są przepiękne! Idea wykorzystania dzieł wielkich artystów to strzał w dziesiątkę! To oczywiste, że sztuka pozwala zajrzeć pod głębiej w siebie i dostrzec to co zakryte. Idealny prezent dla mojego mężczyzny.
Artur
Read More
Nareszcie coś innego niż dixit... Te karty po prostu odzwierciedlają to co jest ważne dla mężczyzn. Opisy archetypów na odwrocie są pomocne i można z nich korzystać na różne sposoby.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

„Błędne i nieszczęśliwe w skutkach mniemanie, jakoby człowiek był trwałą jednością, jest panu znane. Wiadomo panu również, że człowiek składa się z mnóstwa dusz, z bardzo wielu jaźni. (…)

Spokojnymi, doświadczonymi palcami chwycił moje figurki: figurki starców, młodzieńców, dzieci i kobiet, figurki wesołe i smutne, mocne i delikatne, zgrabne i nie­poradne, ustawił je szybko na szachownicy do rozegrania partii (…)” 

 

HERMAN HESSE – WILK STEPOWY

 

 

LIMITOWANA KOLEKCJA
W PRZEDSPRZEDAŻY

(DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI)

Promocja!

Karty męskich archetypów w drewnianej kasetce z grawerem

250.00 

Wpisz dedykację:

Zostanie wygrawerowana na drewnianej kasetce.

GRATIS DARMOWA WYSYŁKA I DREWNIANA KASETKA - TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY

Kategoria:

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 35 × 25 × 8 cm

Karty męskich archetypów w drewnianej kasetce z grawerem

cena: 299 zł

cena: 199 zł

(DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI)
cena obowiązuje tylko do 30.11.2023

Herman Hesse w Wilku Stepowym opisuje odkrycie różnych aspektów osobowości bohatera w następujący sposób:

„(…) Stanąłem naprzeciw ol­brzymiego ściennego zwierciadła. Zobaczyłem w nim swoje odbicie.

Przez krótką chwilę widziałem znanego mi już Harry’ego, tylko że z niezwykle wesołą, jasną, roześmianą twarzą. Lecz zaledwie zdążyłem go poznać, rozpadł się, a wyłoniła się z niego druga postać, trzecia, dziesiąta, dwudziesta, wreszcie całe olbrzymie zwierciadło zaroiło się od Harrych czy też od cząstek Harry’ego, od niezli­czonych Harrych, z których każdego widziałem i pozna­wałem tylko przez mgnienie oka.”

 

Zamówienia:
Adam Skrobol
tel. 512 214 907
adam@nowiwojownicy.org