KARTY MĘSKICH ARCHETYPÓW

ORYGINALNY PREZENT
dla mężczyzny pragnącego rozwoju

Zajrzyj w głąb siebie. Odkryj ukryte w cieniu aspekty osobowości.
Skontaktuj się z tymi kawałkami siebie, które zostały ukryte głęboko i wołają aby być dostrzeżone.

WSZYSTKO JUŻ MASZ ALE PRAGNIESZ CZEGOŚ WIĘCEJ?

 

Wiele kobiet pragnie rozwoju mężczyzny poza sferą materialną. Wybierz prezent, który otwiera przed mężczyzną zupełnie nowe przestrzenie poznania i świadomości.

 
 

KARTY, KTÓRE POMAGAJĄ 
ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI

Karty męskich archetypów to kolekcja, która pozwala zgłębić różnorodność męskości, inspirując się wielkimi twórcami jak Vincent van Gogh, Leonardo da Vinci, Michał Anioł, Egon Schiele, Jamie Hewlett, Alfons Mucha, Wassily Kandinsky, Jean-Michel Basquiat i wielu innych.

 

OPINIA O KARTACH:


Jacek Kaleta

Jacek Kaleta
Nauczyciel Focusingu i Techniki Alexandra„Miałem już okazję doświadczyć pracy z Kartami Męskich Archetypów w czasie Męskiego Kręgu i od razu poczułem ich olbrzymi transformacyjny potencjał. Naszym zadaniem było dobranie się w pary i wybranie dla siebie jednej z 40 kart z męskimi archetypami, rolami, schematami i następnie wsłuchanie się w to, co chce mi pokazać dana karta.

Dla mnie to był czas na refleksję i poczucie jak ten archetyp wybrzmiewa w moim ciele. To co zobaczyłem na obrazku i przeczytałem na drugiej stronie karty poruszyło głębokie wewnętrzne struny i wybrzmiało później w tym czym podzieliłem się z moim partnerem. Była też okazja wsłuchania się w słowa mojego partnera, tego co przyszło w jego procesie. 

Karty wspaniale sprawdziły się w tworzeniu męskiej przestrzeni wzajemnego słuchania siebie z szacunkiem, otwartością i uwagą. Od razu pomyślałem, że będą wspaniałym narzędziem w mojej własnej pracy z klientami. Przeczuwam, że wspaniale sprawdzą się w zapraszaniu mężczyzn do głębszego słuchania siebie i swojego ciała. Wyobrażam sobie, że praktycy różnych metod pracy nad sobą znajdą w nich coś dla siebie.

Karty te przedstawiają całą gamę archetypów i bardzo podoba mi się perspektywa wchodzenie w pewne wewnętrzne przestrzenie, które bez pomocy kart mogłyby pozostać przeze mnie niezauważone, niezgłębione, a przecież każda karta pokazuje jakiś obszar potrzebny do pełni męskości. Takie postrzeganie kart jako nauczyciela i przewodnika szczególnie mnie porusza.

Cieszę się, że je odkryłem i chcę, żeby mi towarzyszyły w podróży do lepszego zrozumienia siebie i stawania się bardziej zbalansowanym i zintegrowanym mężczyzną, czegoś takiego szukałem! Wspaniałe narzędzie, które polecam każdemu mężczyźnie, który chce żyć bardziej świadomie i intencjonalnie.

Karty wspaniale się prezentują – zaprojektowane z troską i smakiem. Jestem wdzięczny Adamowi za stworzenie tego narzędzia.”

mężczyzna w kapturze trzymający kartę męskich archetypów przedstawiającą twarz w stylu picassa

 

SPRAWDZONE PODSTAWY MERYTORYCZNE


40 kart jest opartych o zaproponowane przez C.G. Junga pojęcie archetypu i poszerzone o szereg wzorców/motywów męskości.

 

 

KILKASET GODZIN ROZMÓW I MĘSKICH SPOTKAŃ

 

Niezliczone godziny rozmów i spotkań podczas męskich kręgów Nowych Wojowników stanowią dowód, że mężczyźni dzielą wiele wspólnych doświadczeń. 

Wylosuj kartę, przejrzyj się w niej i odczytaj słowa - czy odnajdujesz się w nich? Znasz tą część siebie? Podpowiada Ci coś czy nadal chowa się w cieniu?

JAK ICH UŻYWAĆ?

WRAŻENIA

Tomek
Read More
Karty robią niesamowite wrażenie. Na kręgach i warsztatach będą bardzo przydatne do pracy z uczestnikami i wyciągania z cienia nieuświadomionych aspektów męskości.
Ola
Read More
Są przepiękne! Idea wykorzystania dzieł wielkich artystów to strzał w dziesiątkę! To oczywiste, że sztuka pozwala zajrzeć pod głębiej w siebie i dostrzec to co zakryte. Idealny prezent dla mojego mężczyzny.
Artur
Read More
Nareszcie coś innego niż dixit... Te karty po prostu odzwierciedlają to co jest ważne dla mężczyzn. Opisy archetypów na odwrocie są pomocne i można z nich korzystać na różne sposoby.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

„Błędne i nieszczęśliwe w skutkach mniemanie, jakoby człowiek był trwałą jednością, jest panu znane. Wiadomo panu również, że człowiek składa się z mnóstwa dusz, z bardzo wielu jaźni. (…)

Spokojnymi, doświadczonymi palcami chwycił moje figurki: figurki starców, młodzieńców, dzieci i kobiet, figurki wesołe i smutne, mocne i delikatne, zgrabne i nie­poradne, ustawił je szybko na szachownicy do rozegrania partii (…)” 

 

HERMAN HESSE – WILK STEPOWY

 

 

LIMITOWANA KOLEKCJA
W PRZEDSPRZEDAŻY

(DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI)

Promocja!

Karty męskich archetypów w drewnianej kasetce z grawerem

250.00 

Wpisz dedykację:

Zostanie wygrawerowana na drewnianej kasetce.

GRATIS DARMOWA WYSYŁKA I DREWNIANA KASETKA - TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY

Kategoria:

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 35 × 25 × 8 cm

Karty męskich archetypów w drewnianej kasetce z grawerem

cena: 299 zł

cena: 199 zł

(DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI)
cena obowiązuje tylko do 30.11.2023

Herman Hesse w Wilku Stepowym opisuje odkrycie różnych aspektów osobowości bohatera w następujący sposób:

„(…) Stanąłem naprzeciw ol­brzymiego ściennego zwierciadła. Zobaczyłem w nim swoje odbicie.

Przez krótką chwilę widziałem znanego mi już Harry’ego, tylko że z niezwykle wesołą, jasną, roześmianą twarzą. Lecz zaledwie zdążyłem go poznać, rozpadł się, a wyłoniła się z niego druga postać, trzecia, dziesiąta, dwudziesta, wreszcie całe olbrzymie zwierciadło zaroiło się od Harrych czy też od cząstek Harry’ego, od niezli­czonych Harrych, z których każdego widziałem i pozna­wałem tylko przez mgnienie oka.”

 

Zamówienia:
Adam Skrobol
tel. 512 214 907
adam@nowiwojownicy.org